Jauns projekts no Latvijas infografiku nišā

Vakar redzēju ka jauns infografiku projekts ir izaudzis no 0 līdz vairāk nekā 5000 lietotāju mazāk par gadu. Specifiska niša tomēr, bet skaitļi ir perfekti un turpina augt ātri. Pat pēc atslēgvārda infographic maker ir jau TOP 10 google meklētājā.

Skaidrs ir viens, projekts ir super veiksmīgs un ļauj cilvēkiem super ātri taisīt infografikas priekš jebkuras nišas. Pats esmu izmantojis to priekš saviem projektiem nekustamā īpašuma, celtniecības un finanšu nišās ar ļoti lieliskiem panākumiem.

Piemērs:

piemers

Protams, mīnuss ir tas, ka viss ir angliski, bet ja jums ir projekti šajā tirgū, tad tas ir perfekti. To var izmantot gan facebook, gan pinterest un citos sociālajos portālos. Tas ir perfekts risinājums priekš ātruma un taupīšanas, jo parasti profesionāls infografiks izmaksā pāri 1000 dolāru, kas nav pieņemami un aizņem daudz laika. Protams ja jūs esat milzīga kompānija, tad tas ir nekas. Tomēr, ja jūs esat mazais vai vidējais bizness, domāju, ka Infograph.ly ir super risinājums.

Infografiki ir jau ikdiena un ja jūs tos neizmantojat, jūs daudz palaižat garām, pamēģiniet, tas izmaksā tikai 49 dolārus mēnesī, un varat ātri iegūt simtiem infografiku! Kaut vai katru minūti, kā arī varat rediģēt un pārtaisīt pēc savām velmē. Es ceru, ka mans pārskats palīdzēs jums un jūs izmēģināsiet to savā mārketingā.